Aktualności


Szczenięta znów w Chatce Zielarki!

Miło nam poinformować Państwa, że w dniu 18 lutego 2019 r., po trzech latach nieobecności pojawiły się w Chatce Zielarki szczenięta hovawartów. Stało się to dzięki Amidali Chatka Zielarki (HD-A, ED-0/0, Ch.Pl., Mł.Ch.PL). oraz pochodzącego z Niemiec, a mieszkającego w Pradze (Czechy) – LEROY von der Hofreite (HD-A, ED 0/0, Ch.PL, […]


Pracowity tydzień !

Pracowity tydzień. Po wystawach w Lesznie, Uzarzewie, Kaliszu i zdobyciu tytułów Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior a w Kaliszu także Zwycięzca Rasy, nasza ANAGA de Las Salchichas (FCI) została Młodzieżowym Championem Polski!


ALMA – najlepsza w Niemczech!

W stawce 67 hovawartów Alma Chatka Zielarki najlepsza na Międzynarodowej Wystawie Hovawartów w Burg ( 06.05.2018 r.) organizowanej przez Spezialzuchtgemeinschaft der Hovawartzüchter Mitteldeutschlands e.V. ALMA występując w klasie otwartej zdobyła tytuły: BOB (Ausstellungssieger) i Schönste Hündin 2018. Jens Delius – serdecznie gratulujemy!  (foto: z serwisu www SHM)


Mała Malwinka championem!

Chcielibyśmy podzielić się bardzo radosną nowiną. Wszystko wskazuje na to, iż przybyła nam nowa Championka !!!! Na wystawie w Dobrym Mieście w dniu 1 maja 2017 r. Malwinka Chatka Zielarki otrzymała lokatę 1, złoty medal, ocenę doskonałą i CWC przyznające jej tytuł championa !!!. Natomiast w dniu 29 kwietnia 2017 […]


Dobra wiadomość od ALMY

Od właściciela ALMY Chatka Zielarki (CYR Tara Guarda x IZA Chatka Zielarki) z Niemiec, otrzymaliśmy super wiadomość: wynik badania RTG-A1. Także z zębami wszystko OK !


„Międzynarodowy” sukces Brandy

Pierwsza wystawa BRANDY Chatka Zielarki i duży sukces. Na międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych we Wrocławiu ( 25.09.2016 r. ) BRANDY otrzymała ocenę doskonałą, pierwszą lokatę i tytuł Zwycięzca Młodzieży. Gratulujemy Właścicielkom !


Bols – doskonały w Rybniku

BOLS Chatka Zielarki wystąpił na wystawie krajowej w Rybniku ( 02.10.2016 r.) w klasie młodzieży uzyskując ocenę doskonałą, lokatę pierwszą i tytuły: Zw.Młodzieży i Najlepszy Junior. Sędziował Pan Piotr Bucharzewski. Gratulujemy !


Nowa chatkowa championka

Sobota, 17 września 2016 r. to wielki dzień dla Chatki Zielarki. AMIDALA Chatka Zielarki zdobyła na Zielonogórskiej Wystawie Psów Rasowych grupy 2 i 9 w klasie otwartej ocenę doskonałą, lokatę I, tytuły: Najlepszej Dorosłej Suki w Rasie, Zwycięzcy Rasy ( BOB ) i co najważniejsze certyfikat CWC. Jest to już piąte […]